Chirurgia

W naszej przychodni wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej. Zabiegi wykonywane są w warunkach ambulatoryjnych po uprzedniej konsultacji lekarskiej, w trakcie której lekarz specjalista przeprowadza z Pacjentem wywiad medyczny.

Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do domu.

W trakcie zabiegu chirurgicznego usuwania zmiany jest pobierany materiał do badania histopatologicznego.

Zabiegi chirurgiczne

  • Zabiegi: wycięcie guzków podskórnych, kaszaków, tłuszczaków, brodawek, włókniaków, znamion skórnych.
  • Zabieg wszycia esperalu.
  • Chirurgiczne usunięcie odcisków.
  • Operacja wrastającego paznokcia (plastyka paznokcia).
  • Operacja skóry – usunięcie ciała obcego – z opracowaniem rany.
  • Nacięcie krwiaka z drenażem.
  • Inne zabiegi w zakresie chirurgii małej.

Zabiegi w znieczuleniu miejscowym przeprowadza lek. med. Andrzej Marzyński specjalista chirurg.

Pacjentów chcących wykonać zabiegi chirurgiczne prosimy o kontakt telefoniczny lub na adres e-mail: biuro@medami.pl. Aby zapisać się na zabieg chirurgiczny, w wiadomości proszę podać imię, nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego.

SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ

lek. med. Andrzej Marzyński specjalista chirurg

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dyplom i tytuł lekarza uzyskał 27 czerwca 1972 roku. Pracując w Poradni Chirurgicznej w Sopocie oraz w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Morskiego w Gdyni w kwietniu 1988 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej.

W trakcie wieloletniej praktyki zawodowej pracował w Iraku oraz jako lekarz okrętowy w PP Dalmor Gdynia. Dzięki tym kontraktom zyskał doświadczenie lekarskie pracując w ekstremalnych warunkach. Kontynuował pracę starszego asystenta w Poradni Chirurgicznej Działki Leśne w Gdyni. Zaangażował się w pracę w Oddziale Hiperbarii Szpitala Medycyny Tropikalnej w Gdyni. Tam zajmował się leczeniem przewlekłych ran łącznie ze zmianami zgorzeli gazowej wymagającej radykalnego opracowania chirurgicznego wspomaganego tlenem hiperbarycznym w komorze HBO. Praca ta zaowocowała ogromnym doświadczeniem w tej szczególnej dziedzinie.

Głównym jego zainteresowaniem cieszą się postępowanie w przewlekłej niewydolności żylnej powikłanej zmianami troficznymi skóry wraz z owrzodzeniami oraz praca w zakresie tzw. małej chirurgii – usuwanie zmian barwnikowych, kaszaków, ganglionów itp.