Kadra poradni leczenia ran

LEKARZE SPECJALIŚCI:     

lek. med. Andrzej Marzyński specjalista chirurg

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dyplom i tytuł lekarza uzyskał 27 czerwca 1972 roku. Pracując w Poradni Chirurgicznej w Sopocie oraz w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Morskiego w Gdyni w kwietniu 1988 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej.

W trakcie wieloletniej praktyki zawodowej pracował w Iraku oraz jako lekarz okrętowy w PP Dalmor Gdynia. Dzięki tym kontraktom zyskał doświadczenie lekarskie pracując w ekstremalnych warunkach. Kontynuował pracę starszego asystenta w Poradni Chirurgicznej Działki Leśne w Gdyni. Zaangażował się w pracę w Oddziale Hiperbarii Szpitala Medycyny Tropikalnej w Gdyni. Tam zajmował się leczeniem przewlekłych ran łącznie ze zmianami zgorzeli gazowej wymagającej radykalnego opracowania chirurgicznego wspomaganego tlenem hiperbarycznym w komorze HBO. Praca ta zaowocowała ogromnym doświadczeniem w tej szczególnej dziedzinie.

Głównym jego zainteresowaniem cieszą się postępowanie w przewlekłej niewydolności żylnej powikłanej zmianami troficznymi skóry wraz z owrzodzeniami oraz praca w zakresie tzw. małej chirurgii – usuwanie zmian barwnikowych, kaszaków, ganglionów itp.

– CHIRURG: Kacper Kociszewski,
– KARDIOLOG, INTERNISTA: Katarzyna Kosmalska,

PIELĘGNIARKA OPATRUNKOWA: Anna Pytel

PODOLOG: Ewa Raczkowska czytaj dalej