Opinie

Medami oferuje super usługi - gorąco polecam!

Paweł 8 lipca 2016

Świetna jakość usług, sprawnie działająca rejestracja. Polecam!

Adam 8 lipca 2016

Profesjonalna obsługa z serdecznym podejściem do pacjenta. Polecam wszystkim, którzy mają kłopoty z żyłami do pobierania krwi do badań laboratoryjnych, lub pobierania kroplówek w innych zakładach, lub nawet szpitalach.. Nadto wspaniała opieka po ciężkich operacjach lub innych zabiegach wymagających długotrwałej profesjonalnej opieki w domu. Korzystam kilka lat, aby nie być kłutym po 2-5 razy przy pobieraniu krwi, czy też zastrzykach dożylnych w innych ośrodkach.

Marian 24 marca 2017

Dostałam zlecenie na serię kroplówek w gabinecie. Cieszę się, że znalazłam takie miejsce. Kompetentne i sympatyczne panie pielęgniarki, przytulny gabinet i ważne - bez bólu i stresu. Dostępne godziny. Dziękuję i polecam!

Hanna 24 marca 2017

Takiej oferty brakuje w Gdyni - super pielęgniarki i profesjonalne usługi !!!

Ewa 24 marca 2017

Panie z MedAmi to wzór Prawdziwych Pielęgniarek - profesjonalne, rzetelne, punktualne, a dodatkowo bardzo sympatyczne! Seria kroplówek wzmacniających dla mojego ojca okazała się wspaniałym rozwiązaniem - Jego wyniki i kondycja znacznie się poprawiły. A pobranie krwi do badań w domu to wygoda nie do przecenienie - zamiast zrywać się rano do kolejki w przychodni, przychodzi przemiła Pani Ania i załatwia sprawę bezboleśnie! A wyniki następnego dnia przesłane drogą mailową - rewelacja! Serdecznie polecam!

Aneta 24 marca 2017

Zapewne niewielu ludziom chce się czytać rozwinięte opinie i rezygnują po dwóch zdaniach, więc ja od razu w pierwszym wystawię swoją opinię na temat kliniki leczenia ran "Medami".....REWELACJA !!
Teraz pozwolę sobie zaargumemtować powyższą opinię...Trafiłem do tej kliniki z poważnie postępującą(zakażenie i nieudolna opieka pooperacyjna lekarzy holenderskich) martwicą palucha prawej stopy. Groziła mi amputacja a dziś finałem trzymiesięcznego procesu leczenia jest uratowany paluch i stopa. Dokonał tego bardzo profesjonalnie i rzeczowo podchodzący do pracy, młody i napewno utalentowany doktor Pan Kacper Kociszewski we współpracy z pielęgniarką Panią Anną Pytel. Pomijając fachowe podejście wyżej wymienionych osób nie mogę nie wspomnieć o rzyczliwości i atmosferze podczas każdej z moich wizyt(a było ich naprawdę wiele). Także Pani Izabela Karszna, która odpowiedzialna była za umawianie moich wizyt wykazała się profesjonalizmem i rzeczowym podejściem w każdej sytuacji(natychmiastowe informacje o ewentualnych przełożeniach wizyt etc...). Wizyty zawsze punktualne, ceny bardzo przystępne i przemiła, profesjonalna kadra pozwalają mi z czystym sumieniem polecić klinikę "Medami" każdej potrzebującej fachowej pomocy osobie. Dziękuję bardzo za pomoc.

Adrian Cyran 6 września 2017