Badania laboratoryjne – Gdynia i Sopot

Profilaktyczna analiza próbki krwi, moczu i kału powinna być wykonywana co najmniej raz w roku, nawet jeśli w ostatnim czasie nie zaobserwowaliśmy u siebie żadnych niepokojących objawów i czujemy się dobrze. Dlaczego? W ten prosty sposób możemy kontrolować stan swojego zdrowia i, co niezwykle ważne, badania krwi pozwalają zdiagnozować ewentualne schorzenia już we wczesnym stadium ich rozwoju, w którym część z nich przebiega bezobjawowo. To z kolei daje nam przewagę w walce z chorobą i zwiększa szanse na powrót do pełnego zdrowia. Analiza próbki pobranej z organizmu pozwala również kontrolować efekty podjętego wcześniej leczenia. Oprócz tego wykonanie badań laboratoryjnych poleca się wszystkim osobom, które w trosce o swoje zdrowie myślą nad zmianą diety na taką, która będzie dostosowana do ich indywidualnych potrzeb. Jeżeli są Państwo mieszkańcami Gdyni lub Sopotu, zapraszamy do naszej placówki.

Badania laboratoryjne Gdynia, Sopot – jak się przygotować?

Przygotowanie do badania laboratoryjnego zależy od jego rodzaju. Jednym z podstawowych jest pobranie krwi, na przykład badanie serologiczne na przeciwciała. Warto wiedzieć, że przed ich wykonaniem należy:

  • w punkcie pobrań krwi w Gdyni najlepiej pojawić się rano, na czczo;
  • bezpośrednio przed wizytą należy unikać wysiłku fizycznego;
  • po pobraniu krwi wskazane jest spożycie pełnowartościowego posiłku;
  • wszelkie problemy, takie jak np. wrażliwość na widok krwi czy zdenerwowanie, należy zgłosić osobie dokonującej pobrania.

Ponadto, jeśli pacjent zażywa jakieś leki, powinien skonsultować konieczność ich odstawienia (lub nie) przed pobraniem próbki krwi – niektóre z farmaceutyków mogą wpływać na wartość otrzymanych wyników, zafałszowując je.

Badanie kału oraz badanie moczu wymagają natomiast samodzielnego pobrania próbki w domu i dostarczenia jej do laboratorium w jak najkrótszym czasie.

Wszystkich zainteresowanych wysokiej jakości usługami nowoczesnego centrum medycznego MedAmi zachęcamy do wizyty w placówce, oferującej pobieranie krwi i badania laboratoryjne przeprowadzane w sterylnych warunkach i miłej atmosferze. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybki dostęp do wyników. Zapraszamy mieszkańców Gdyni oraz Sopotu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w sprawie cen

Komplet badań laboratoryjnych w Gdyni i Sopocie

Jeśli jesteś zainteresowany fachowym pobraniem krwi i otrzymaniem kompletu wyników w jednej placówce, wykonaj badania laboratoryjne u nas w Gdyni. Oferujemy szeroką diagnostykę, która oprócz podstawowych analiz według skierowania lekarza, takich jak morfologia krwi, obejmuje również mniej typowe zlecenia. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, aby jeszcze lepiej odpowiadała realnym potrzebom osób, które z niej korzystają.

Informacja o pozostałych badaniach dostępna pod numerem telefonu; (58) 781 92 25; tel. kom. 515 151 993 lub adresem mailowym:

Realizujemy zlecenia komercyjne, za które płaci pacjent. Wykonują je zazwyczaj osoby, które korzystają z prywatnych usług medycznych. W tym przypadku chory musi sam płacić za swoje leczenie oraz diagnostykę. Oferujemy pakiety badań laboratoryjnych w atrakcyjnych cenach, które pozwalają znacznie obniżyć koszt takiej analizy.

Z wykonywanych w naszej placówce badań laboratoryjnych może skorzystać każdy. Tę ofertę szczególnie kierujemy do pacjentów z takich miast, jak Gdynia i Sopot. Zapewniamy w tym zakresie kompleksową obsługę, zapewniamy troskliwą opiekę wykwalifikowanego personelu i gwarantujemy, że wszystkie badania będą odbywały się w miłej, komfortowej atmosferze.