23 września 2015

NURSE DAY 2015

Z dumą informujemy, że nasz personel został zaproszony na prestiżową konferencję szkoleniową organizowaną przez firmę Hartmann. Nurse Day 2015 ( dzień Pielęgniarki 2015 ) odbył się w dniach 17 i 20 września w Ossie.

W trakcie tych trzech niezwykle intensywnych dni panie Teresa Derebecka i Anna Pytel miały okazję wysłuchać wielu interesujących wykładów i prelekcji poświęconym zagadnieniom pielęgniarskim i medycznym. Pogłębiły swoją wiedzę m. in. w takich zakresach jak : „Rola prawidłowo dobranego opatrunku w procesie gojenia ran”, „Terapia podciśnieniowa w leczeniu ran przewlekłych – system Vivano”, „Kompresjoterapia”. Prelegentami byli znakomici praktycy i znawcy tematu z wielu dziedzin medycznych.
Udział w konferencjach medycznych pozwala nam poszerzać wiedzę i być „na bieżąco” z nowościami medycznymi i pielęgniarskimi tak licznie pojawiającymi się w naszym środowisku. Dokładamy wszelkich starań, aby wynieść z tych spotkań jak najwięcej informacji, które bezpośrednio przyczynią się do podniesienia jakości naszych usług.